26 Ağustos 2013 #1975963

TTNET Taşındığım Evime Bur Devirde İnternet Bağlanmıyor!

04.07.2013 tarihinde Eskişehir/Şirintepe Mahallesi'ndeki taşındığım yeni evime Adsl bağlatmak için TTNET şubesine başvurdum. 1 hafta yasal süre var, bağlamak için ekibimiz gelecek dediler.
2 hafta geçmesine rağmen kimse gelmedi ve TTNET'e gittiğimde şebeke sorunu var.


En az 3-4 ay internet gelmez, Şirintepe Mahallesi mevkinde altyapı sorunumuz var dediler. Diğer internet firmalarına gittiğimde hepimiz TTNET'in altyapısını kullanıyoruz, 1-2 yıl internetin gelmeyeceğini söylediler.


Şu anda bulunduğum mevkide ciddi bir internet sorunu var. 21.yüzyılda bir Büyükşehir'de 2 aydır internetsiz olarak yaşıyorum. En yakın zamanda bu olayla ilgilenilmesini rica ediyorum.

Onur 240 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön