25 Aralık 2014

TTNET Tarife Yanlışlığı!

Şanlıurfa Siverek TTNET merkezi tarafından yanlış bilgilendirilerek taahhüt imzalattılar. Hattımı kapatmadığım takdirde 39.99 TL fatura ödeyeceğim söylendiği ve taahhüt imzalatıldı. Ancak bana verilen tarife 49.99 TL. Artık Türk Telekom'a yasal işlem başlatacağım. Resmen kandırıyorsunuz!

Suat 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Betül Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön