12 Kasım 2014

TTNET Tarife Ücreti!

Telefonda arandım benim için kampanya olduğu bundan sonra taahhüt olmadan kabul edersem kullandığım fibernet paketini aynen kullanacağımı 52 TL ödeyeceğim söylendi ancak bu tutar gelen ilk faturamda 61 TL olarak yansıtılmış sorduğumda ise 35 GB olan kotayı aştığım için olduğu söylendi.


Beni arayan çalışanınız kota dan bahsetmediğini hatta kullandığım paketi aynen kullanacağımı belirtti adil kullanım kotam normalde 75 GB aynen devam edeceği söylenmişti şimdide 35 GB adil kullanım kotası olduğunu söylüyorsunuz bilgilendirirken lütfen doğru bir şekilde yapın aksi olduğunda kandırıldığımızı düşünmeye başlıyorum ki buda büyük TTNET ailesine yakışmamakta.

Ridvan 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ridvan13 Kasım 2014

    Ttnet yetkilileri sağ olsunlar email ile cevap verdiler ancak neden 61 TL olan tarifeyi 52 TL gelecek ve tarifenizde hiç bir değişiklik olmayacak dendi neden adil kullanım kotasının 75 Gb den 35 GB düşürüleceğininden bahsedilmedi anlamış değilim bana yapılan indirim 35 GB kotayı düşürmek için sadece 5 TL mi oldu

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön