11 Eylül 2013 #2006707

TTNET Tarife Değişikliğinde Sorun Çıkardı!

Yalın ınternet kullanıcısıyım telefonluya geçmek istiyorum fakat öyle bir iş akışının olmadığını söyleyerek hattımı iptal edip yeniden açmam gerektiği bilgisi veriliyor. Fakat telefonludan yalına geçiş olduğu takdirde neden telefonludan yalına geçiş yok? 5 aydır bu işle uğraşıyorum. Bir türlü işlemim yapılmadı gereğini bilgilerinize sunarım.

Davut 57 Okunma

Cevaplar

 • Davut20 Eylül 2013

  magduriyetim hala giderilmedi herkes başından savıyor

 • Davut20 Eylül 2013

  kesinlikle görüşmelerden olumlu sonuç alınamadı magduriyetim giderilmedi

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön