30 Nisan 2013

Ttnet Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Ttnetin tarife Değişikliği konusunda çok zayıf kalması beni şaşırttı ayrıca sürekli sistemden kaynaklanan bi şıkıntı olduğunu dile getirmeleri ttnetin daha büyük bir ayıpıtır. 48 saatte tarife Değişikliği olacağı söylenmesine rağmen 1 haftadır hiç bir müdahalede bulunamadılar. Sadece geri dönüş yapılacak denilip beklemeye alıyorlar bu kadar mağdur duruma ttnet yüzünden düşeceğimi hiç düşünmemiştim.

Arda 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Arda30 Nisan 2013

    kusura bakmayın ama inanmıyorum geri dönüş olacağını 1 haftadır bekliyorum cunku

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön