12 Nisan 2013 #1738581

Ttnet Tarife Değişikliği Kampanya Katılımı!

Yaklaşık 2 yıllık Ttnet abonesiyim hattımı Ttnet 3'lü avantaj kampasına dahil olmak istedim fakat Bu kampanya dan sadece yeni aboneler yararlanabiliyor bilgisini aldım. 2 yıldır kullandığımı hattımı kapatmak yerine yeni tarifeye geçmek istiyorum. Hattımda her hangi bir taahhütname yoktur. Müşteri memnuniyeti açısından 1 yıllık taahhütle kampanya geçişimin yapılmasını rica ediyorum. Mevcutta Ttnet kullanan müşterilerinizi mağdur etmeyeceğinizi düşünmekteyim.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Nisan 2013

    Tarafıma Herhangi bir mail atılmamıştır Sadece telefonla aranıp şikayetimin ne oldu sorulmuştur Herhangi bir çözüm sunulmamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön