03 Eylül 2013 #1990403

TTNET Tarife Değişikliği İle Hız Yükselmedi!

Ben 8 megabıt İntenet kullanıcısıydım ve yavaş gelen İnternet'i hızlandırmak için başvuru yaptığımda Hipernet geçiş yapalım ve 20 megabit hıza ulaşın dediler ve sözleşme yaptık şimdi ise yaptığı sözleşmenin şartlarına uymayan TTNET ile 12 gündür uğraşmaktayım.


Eğer böyle bir imkan yok ise beni niye sözleşme ile bağlayıp tutma gereği duydular. Böyle kuruluşlar kullanıcıları yanılttığı için bir yaptırım olması lazım bende bu olaydan dolayı sözleşme şartları uymayan TTNET'e yaptırım yapılmasını rica ediyorum ve kullanıcıları doğru bilgilendirmeleri kendilerinden rica ediyorum.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön