26 Mart 2013 #1708133

Ttnet Tarafından Sürekli Aranıyorum!

Evimiz ve işyerimizde uzun yıllardır Ttnet internet kullanmaktayız.Özellikle son birkaç aydır Ttnet tarafından sürekli olarak telefonla taciz ediliyoruz. Kendilerine defalarca iş yerimde bir ortağım olduğu için kağıt fatura istediğimi, mail yoluyla gönderilen faturayı tercih etmediğimi belirtmeme rağmen sürekli olarak aynı konu nedeniyle aynı gün içerisinde 4-5 kez ısrarla aranıyorum, çok kez müşteri hizmetlerine durumu açıklasam hatta sisteme not düşmelerini rica edip bir daha aynı konu nedeniyle aranmak istemediğimi söylesem de bir sonuç alamadım. Henüz dün akşam ısrarla önce cep hemen ardından da ev telefonumu aradılar. Yine aranmaya devam edersem yasal yollardan şikayetçi olacağım.

Egemen 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön