28 Ağustos 2013 #1978919

TTNET Tarafından İnternet Hızım Bilinçli Olarak Düşürülüyor!

TTNET firmasının 5 yıl kadar müşterisiyim. Geçmiş yıllardaki internet hızlarım ile bu yılki arasında ciddi bir uçurum var. 8 mbit'e kadar denilen internet hızım geçtiğimiz yıl 6-7 mbit iken ağustos ayı itibari ile 1-2 mbit arasında.


Fatura tutarını 8 mbit sınırsız (adil kullanım kotası olmadan) olarak ödediğim halde, hizmetten yararlanamamak oldukça sıkıcı.


444 0 375'i aradığımda görüştüğüm kimselerin konuyla alakalı net bir bilgi verememeleri de cabası. Herkes ezberletilmiş gibi aynı şeyleri söylüyor. Bu sitede dile getirdiğim yavaşlık problemim ile alakalı olarak tüketici mahkemesine de başvuracağım. Çünkü ödediğim yüksek internet faturalarına rağmen verilen hizmet ayıplı!

Necmi 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön