12 Aralık 2014 #2891831

TTNET Tarafından Her Gün En Az 3 Kere Aranmaktan Rahatsız Oluyorum!

4440375 No.lu telefon tarafından sürekli rahatsız ediliyorum. Her gün en az 3 kere cep telefonumu arıyorlar. Zaten neredeyse 1 yıldır sürekli kesilmeler yüzünden internet hizmetini de doğru düzgün alamıyorum defalarca aramama rağmen buna da bir çözüm bulamadılar, bir de sürekli aramalarla insanı rahatsız ediyorlar. Bir daha TTNET'in ürünlerini asla kullanmayacağım, hiçbir soruna çözüm buldukları falan yok bir de üstüne rahatsızlık veriyorlar, bunun son bulmasını istiyorum.

Yigit 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön