18 Ekim 2013

TTNET Tarafından Avukata Verildim!

TTNET 2 yıllık taahhütlü abonelik paketimi süresi bitti. 2012/12 de ve ben D-Smart Net paketine taahhütlü abonelik yaptırdım fakat TTNET hakkımda borç işletip avukata vermiş yaklaşık bir yıllık faizi ile birlikte 500 TL civarında bir miktar avukata ödeme yapmam isteniyor.


TTNET müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede neden böyle bir borç çıkartıldı tarafıma dediğimde haber vermeden sözleşme değişikliği yaptığım için böyle bir uygulamaya gittiklerini söylüyorlar.

Süleyman 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön