27 Ağustos 2013

TTNET Tarafından 1 Aydır Çözülemeyen Bağlantı Sorunum!

İnternet hattımdaki açtırdığımdan bu yana (1 ayı aşkın bir süredir) sürekli kopmalar ve yavaşlık yaşamaktayım. Arıza kaydı açtırmaktan ben bıktım, arıza kaydı açmaktan TTNET bıkmadı. Arızayı çözmeyi bir tarafa bırakın çözmek adına en ufak girişimleri veya geri bildirimleri olmadı.

2 günde bir arayıp bir umut tekrar tekrar arıza kaydı açtırıyorum ve her seferinde size geri dönüş yapılacak denmesine rağmen 1 kere bile geri dönüş olmadı! Bir de sıkılmadan bana fatura gönderiyorlar!

Taahhütlü olduğum için bir dayatma ve haksız kazanç söz konusu! Yarın tüketici heyetine şikayet edeceğim ve Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, işte o zaman nasıl ilgileniyorsunuz göreceğiz...

Erkut 40 Okunma

Cevaplar

  • Erkut28 Ağustos 2013

    Bildiriminiz için teşekkür ederim. Dün itibari ile Fethiye telekom müdürlüğüne fax aracılığı ile şikayet ve talep formu gönderdim. 15 gün içerisinde cevap gelmezse tüketici heyetine vermiş olduğum şikayet dilekçesi işleme konulacak ve iş benden çıkacak. Tabi ki akabinde hukuki yaptırımlarım da olacak. Bu yazdıklarımı tehdit olarak algılamayın lütfen çünkü ben bundan 2 hafta öncesine kadar 444 0 375 üzerinden yaptığım görüşmelerde "şikayet etmiyorum kimseyi sadece sorunum çözülsün istiyorum" dediğimi kayıtlarından dinleyebilirsiniz. Lakin bu şekilde sorunuma çözüm bulamadım ve bu umarsızlığın canıma tak etmesi üzerine sorunlu müşteri sıfatı edinmem gerektiği için bu şekilde yapmam gerekiyor ve bende bunu yapmak durumundayım. Sorunum çözülmediği sürece bu olay daha da büyüyecek ve sonunda bu bölgeye bakan personelin ciddi sıkıntılar yaşamasına neden olacak. Umarım sizin de belirttiğiniz gibi olay bu boyuta gelmeden çözülür.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön