31 Ağustos 2013 #1986585

TTNET Tarafında Maddi Zarara Uğratıldım!

D-Smart Net adsl abonesi iken 16 ağustos tarihinde TTNET tarafından cep telefonumdan tarafıma ulaşılmış. D-Smart Net Adsl'deki taahhütname süremin sona erdiğini iddia ederek kampanyaları hakkında tarafıma bilgi verilmiş ve tarafımdan kabul edilmiştir ancak taahhütname süremin bitmediği tarafıma yansıtılan fatura ile ortaya çıkmış olup söz konusu telefon görüşmesi yapılırken tatilde olmam sebebiyle hataya düşürülüp 270 TL gibi bir maddi zararıma sebep olmuş konuyla ilgili firmaya şikayet bırakmama rağmen herhangi bir işlemde bulunulmamaktadır.


Söz konusu durumun haksız bir eylem olması nedeniyle hukuka aykırı olduğunu bilginize sunarım.

Serhat 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön