25 Ocak 2014 #2256815

TTNET Tarafıma Çıkartılmış 440 TL Borcum Silinmesini İstiyorum!

7.06.12 de taşınmam vesilesiyle nakil ettiğim int. hesabımı memnuniyetsizliğimden dolayı 17.12.12 de Almanya'dan online olarak iptal ettirdim. 10 gün önce TTNET'ten gelen aramayla ıslak imza vermediğim için hattımın kendiliğinden aktif olduğunu, ve tarafıma ait 440 tl faturam olduğunu dilersem o anda kredi kartıyla ödeyebileceğimi söylediler. Gerekli yerlere itirazımı yapmama rağmen bir şey çıkmadı. 25.1.14 13:40 da TTNET'i aradığımda şunları öğrendim.


3 ay içinde ödenmediği takdirde hesap iptal oluyormuş fakat bana 7 aylık fatura çıkmış, ve borcumu sorduğumda 356 tl dediler. Kendiliğinden düşmüş. Karakter sınırlaması derdimi anlatmama yetmedi. Adıma gelen borcun silinmesini talep ediyorum.

Tc 64 Okunma

Cevaplar

 • Tc18 Şubat 2016

  Konu ile ilgili hala bir bilgilendirme yapılmamıştır. Haksız yere alınan ücretin iadesini talep ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tc25 Ocak 2014

  Şunu da eklemek istedim, eğer ilk arandığımda 440 tl borcumu kredi kartıyla ödemiş olsaydım şimdiki ücret olan 356 tl den daha fazlasını ödemiş olacaktım. Araştırma yapılırsa eğer o internet hattından veri alışverişi yapılmadığı görülecektir. Ayrıca nakil yapılmasına rağmen fatura adresim aynı kalmış. Hepsini geçtim ıslak imzayı 10 gün önce öğrendim, bilseydim eğer fax çeker, aileme haber verir bir şekilde imzayı ulaştırabilirdim. Bunun yanı sıra tarafıma gelen bir sms veya aranma olmadı. Ttnet Bahçelievler şubesine gidip konuyu anlattığımda iletişim bilgilerimin görülmediği şeklinde alay edercesine bir söylem oldu, peki 10 gün once yıllardır kullandığım tek telefon hattımdan nasıl bana ulaşıldı. Hepsini geçtim, bir olayı bilmemenin cezası 440 tl olamaz, müşteri hizmetlerinden aldığım bilgide 3 ay sonra hesabımın kapatılmış olması gerektiğini öğrenip adıma 7 ay fatura çıkmasını da anlamıyorum. Kesinlikle bir art niyet ve ihmal var bu durumda. Olay bu şekildedir, şikayetime destek olan arkadaşlara teşekkür eder, en kısa zamanda durumun düzeltilmesini ttnet'den rica ederim. Tarafıma açılmış borcun silinmesi konusunda gereğinin yapılmasını istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön