13 Şubat 2013 #1629903

Ttnet Tam Bir Fiyasko!

Benim aralık ayında Ttnet taahhüdüm bitmiş bulunmakla birlikte ttnet tarafından su ana kadar yaşamamış şeyleri yaşadım ocak ve şubat aylarında 4 er gün internet kesintisi yaşadım. Ben bir operatörde müşteri hizmetlerinde operasyon şefiyim aynı durumlar bizde yaşandığında ya kesinti yaşamış olunan günlerin ücret iadesini yada müşteri memnuniyetini sağlayacak bir takım promosyonlar hediye ederiz. Müşteri memnunıyeti sizin umrunuzda olmadığı apaçık ortada. Tamamen kınıyorum.

Ekrem 258 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ekrem15 Şubat 2013

    Araştırma yapmanizda bu kadar uzun sürüyorsa vay bu kullanıcının haline...

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön