27 Mart 2013 #1709048

Ttnet Talebim Olmadığı Halde Aboneliğim Üzerinde Değişiklikler Yapıldı!

% 50 indirimli kullandığım aboneliğimi Haziran 2012-Temmuz 2012 tarihleri arasında 1 ay süre dondurulması talebinde bulundum. Ancak Hattımın üzerinde Fiber net olduğundan dondurulamadığını öğrendim. Fiber net aboneliğinin iptalini yaptırarak tekrar 6 ay süreli % 50 indirim uygulanmıştır. Faturam indirimli gelmediğinden defalarca şikayette bulundum.


Bugünkü şikayetime çağrı merkezi tarafından dönüş yapılarak daha önce abonelik üzerinde bulunan indirim her abone için bir defa yapıldığından tekrar ikinci kez yapılmadığını söyledi. Talebim olmadan iptali yapılan indirimli aboneliğimin ücretinin ve 1 aylık hat dondurma ücretinin mahsup edilmesini istiyorum. Kabul etmiyorlar.

Saadet 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön