12 Nisan 2013

Ttnet Talebim Olmadan Kafasına Göre Paketimi Yükseltmiş!

59 TL ödediğim net limitsiz paketimi talebim ve bilgim olmadan net limitsiz plus 78 tl olarak değiştirmişler. 16.11.2012 tarihinde gelen faturadan sonra kullanıma devam etmem için telefonla arayıp net limitsiz paketime taahhüt aldılar ilk iki ay ücretsiz daha sonra 2013 yılı net limitsiz paket ücreti üzerinden devam edeceğimi söylediler fakat iki ay ücretsiz kullanım hakkım bitince 88.75 tl fatura geldi müşteri temsilcisi bana bu fatura bir buçuk aylık fatura olduğunu ve bundan sonraki faturamın normal net limitsiz paket ücreti olarak geleceğini söyledi ve sonraki faturamda geldi bu defa 78 tl ödeme çıkarmışlar müşteri temsilcisine bu yanlışlığı düzeltmelerini söyledim hala düzeltilmedi.

Serdal 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön