12 Şubat 2013

Ttnet Tahahütsüz Tahahüt Yapıyorlar!

29 Ekim 2012 günü Ankara Keçiören İncirli Türk Telekom bayisinden başka bir servis sağlayıcıdan Ttnet'e geçmek için başvuruda bulundum, diğer servis sağlayıcı 15 kasım 2012 tarihinde aboneliğimi kapattı ve bende Ttnet abonesi bu tarihten itibaren oldum yalnız hiç bir tahahüt vermeden normal Net6 paketini seçtim 20 gün önce öğrendiğim kadarıyla 24 ay tahahütlü bir uygulama aktarılmış bana ve şimdi ben başka bir tarifeye geçmek istiyorum dediğimde normal kullanıcıdan daha yüksek bir tarife uygulanacağını taahhüdümü bozduğumu falan söylüyorlar; bende şikayetimi ilettim gerek bayiye gerek müşteri hizmetlerine hiç bir geri dönüş yok anlamak mümkün değil.

İlker 57 Okunma

Cevaplar

 • İlker14 Mart 2013

  Ekim ayının sonunda smile adslden ttnete geçmek için başvuruda bulundum kasım ayında tahahütsüz Net6 paketine geçtim fakat benim adıma TTnet tahahüt vermiş nasıl olduysa artık şikayetimi dile getirdim ben bu şartlar altında üyeliğimi bitirmek istiyorum dedim şubat ayında beni aradılar sizi 2ay tahahütsüz sınırsız pakete geçirelim dediler ben de tamam dedim hata yapmışım halbu ki Bana yapılan durumla ilgili ben hattımı kapatmak istiyorum dediğimde sizi kaybetmek istemiyoruz başka bir kampanya ya geçirelim 2 ay ücretsiz kullanın dediler ama şimdi hem fatura çıkardılar hemde geçtiğim tarife sınırsız olduğu halde kota aşımı ücreti koymuşlar böyle saçmalık olabilrimi?

 • İlker14 Mart 2013

  Şİkayetim falan giderilmedi sadece bu şuursuz kurum tarafından beni bi süreliğine oyalamak için yalanlar söylendi bu ay gelen fatura ile bu yalanı öğrendim..Bana yapılan durumla ilgili ben hattımı kapatmak istiyorum dediğimde sizi kaybetmek istemiyoruz başka bir kampanya ya geçirelim 2 ay ücretsiz kullanın dediler ama şimdi hem fatura çıkardılar hemde geçtiğim tarife sınırsız olduğu halde kota aşımı ücreti koymuşlar böyle saçmalık olabilrimi? siz insanların cebine elini atmış bir kurumsunuz bakın yapmayın insanları çaresiz ttnet üyesi olacak ya da mecburen internet kullanacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz bu yaptıklarınızın elbet diyetini birgün sizde ödeyeceksiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön