15 Mayıs 2013 #1798583

Ttnet Tabi ki Bilgilendirmesiz Açılan Fatura!

Daha önce kullanmış olduğum paketimde bitimine yakın (%80) ve bitiminde (%100) kullanımlarda sms ile bilgilendirilirken Nisan ayında kullanmış olduğum paketimi aşmışım ve en son limiti olan 99 tl ye ulaştırılan faturamdan şikayetçiyim.


Neden bir bilgilendirme olmadı? Bu fatura düzenlenmeden ödemeyeceğim. Bu zamana kadar itirazım olmayan firmasınız, mümkünse bir süre daha itirazım ve şikayetim olmayan firma olarak kalınız. Umarım dikkate alınır ve önemsenirim. Desteğinizi rica ediyorum.

Seda 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön