13 Kasım 2013

TTNET Taahhütteki Anlaşmaya Uyulmuyor!

Taahhütlü olarak " Tam isabet" adı altındaki limitsiz paketi kullanmaktayım. Bağlantının 6. ayında modem ücretiyle birlikte indirimli olarak 45 lira gelmesi gereken faturam 63 lira olarak geldi. Taahhüt gereği indirimin 12 ay sürmesi gerekirken daha 6. ayında anlaşma dışı faturalandırma yapılmış.

TTNET online işlemler sayfasında 12 ay indirimli olarak da belirtilmekte. 30/11/2013 son ödeme tarihli bu faturanın ödemesini yapmadım. Son ödeme tarihine kadar bu yanlış durumun düzeltilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde fatura ödemesini gerçekleştirmeyip hakkımı aramak için üzerime düşeni yapacağım.

Mesut 49 Okunma

Cevaplar

 • Mesut17 Aralık 2013

  Bedeli 63 liralık fatura düzeltilmemiş ve haliyle ödemeye mecbur bırakıldım. Bu bir yana, tazelenen taahhütteki paket indirimi düşürülmüş, yani kasım ayı faturası 19,5 TL'lik indirim ile (1 seneyi aşan abonelik boyu uygulanmış olan indirim) 41-42 TL civarı lira gelmesi gerekirken, sadece 11 TL'lik indirim yansıtılarak 52 TL gelmiş. Müşteri ile çok çabuk ilgileniyorsunuz ama ne koparırsak misali gıdım gıdım sorun halletmeye çalışıyorsunuz. Paket indiriminin düzeltileceğini umuyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mesut14 Kasım 2013

  Paket indiriminin süresi 12 ay taahhütlü olarak 13/11/2014 tarihine kadar uzatılmış fakat hala ekim ayının faturasında bir değişiklik yok. Paket indiriminin ekim ayı faturasına yansıtılması için gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön