11 Mayıs 2013

Ttnet Taahhütlüye 180 TL Fatura!

Ttnet'ten netlimitsiz 12 aylık taahhütlü abone oldum. Bu ay gelen faturam tam 180 TL! Bakıyorum modemimi kafalarına göre iptal etmişler, 66 lira modem ücreti eklemişler. Ttnet Diğer ücretler toplamı diyerek 53 TL eklemişler.

Ben buna ayda sabit 61 tl diye abone oldum, 180 tl diye fatura gönderilir mi? Sen beni, benim isteğim olmadan modem kampanyasından neden çıkarıyorsun? Hadi onu geçtim diğer ücretler dediğin nedir de bana 53 TL ekliyorsun.

Nedir bu yahu? Bu işin sonu mahkemede bitecek açık ve net söylüyorum. Nasıl olsa biz bunları yolarız diyeceklerinizden değilim. Mahkemede hesaplaşacağız!

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Mayıs 2013

    Tabii ki hiçbir şey yapılmadı. Geri dönüş bile yapılmadı. Umurumda bile değil valla. Direkt ''nitelikli dolandırıcılık'' davası açacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön