18 Nisan 2013 #1749723

Ttnet Taahhütlü Üyelik Ve Artan Fatura Tutarları!

2011 yılının eylül ayından başlamak üzere 2013 eylülünde sona erecek,24 aylık taahhüdüm olduğu söylendi.Bende böyle bir taahhüt vermediğimi ve konunun aydınlatılmasını istedim.Bu talebimi defalarca yaptım.Her seferinde kayıtları dinlediklerini ve benim onay verdiğimi söylediler.Bunun kesinlikle böyle olmadığına eminim.


Çünkü prensip olarak böyle abonelikler yapmam.Kaldı ki beni arayan müşteri temsilcisi 3 ay indirim kazandığımı ve herhangi bir bağlayıcılığı yada taahhüdü olmadığını söylemişti.Bunca süredir ödemek ve abonesi olmak zorunda kaldığım üyelikle alakalı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.Konuşma kaydının tarafımdan yada bir hakem tarafından da dinlenmesini istiyorum.

Faruk 39 Okunma

Cevaplar

  • Faruk24 Nisan 2013

    Bana gelen cevabı aynen yayınlıyorum. Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine, ses kayıtları tarafımızca dinletilememektedir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. Şimdi soruyorum;bu nasıl müşteri memnuniyetidir?Beni ikna edecek bir cevap verilmemiştir.Defalarca müşteri hizmetlerine bu konuyla ilgili başvurum olmuştur ve cevap hep yetersiz olmuştur.Konuyu Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine taşıyacağımı beyan etmek istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön