18 Şubat 2013

Ttnet Taahhütlü Olmamasına Rağmen Taahhütlü Gözüküyor!

Kota aşımı sebebiyle limitli olan Internet paketimi ocak ayı sonu itibariyle(ekranlarında gözüktüğünü söylüyorlar)limitsiz olarak değişiklik yaptırdım. 18 şubat tarihli mesajda kota aşımına yaklaştığımı belirten mesaj aldım. Aradığımda limitli paketimin devam ettiğini daha evvelki isteğimin ise sistem tarafından iptal edildiği söylenip ayrıca şehrimin pilot bölge olduğu için,kullandığım Adsl nin eski kullandığım paket fiyatıyla tahhütsüz gönderilmesine rağmen taahhütlü gözüktüğünü söylediler,ayrıca geçen dönemde borcumu kredi kartından mükerrer çektiler (2 gün sonra iadesi yapıldı). Ttnete neler oluyor?

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön