08 Ekim 2014

TTNET Taahhütlü Cihaz Değiştirilmedi

Ben 05.07.2014 tarihinde TTNET'ten 24 ay taahhütlü Samsung Galaxy T110 tablet bilgisayar aldım.Fakat eve gidip kontrol ettiğimde bu cihazın ekran camının kırık olduğunu fark ettim ve mağazaya gidip durumu bildirdiğimde bu cihazın Samsung servisi tarafından değişimi sağlanacağı söylemeleri üzerine cihazı Samsung servisine teslim ettim fakat aradan 3 ay geçmesine rağmen cihazımın değişimi sağlanmayıp yaklaşık 1 hafta önce TTNET tarafından aranarak şirket kuralları gereği cihazın değişimi olmayacağını bildirdiler.Tüketici Hakları Kanununa göre ayıplı malın 1 ay içerisinde değişimi sağlanmak zorundayken ben neden şirket kuralları mazeret gösterilerek mağdur durumda bırakılıyorum?

Yakup 144 Okunma

Cevaplar

  • Yakup16 Ekim 2014

    Herhangi bir sonuç alinamadi TTNET yine bildiğini okuyor...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön