20 Ağustos 2014

TTNET Taahhütlü Aldığım Modemi 1 Ay Kullanmadığım Halde Geri Veremiyorum!

25 Temmuzda daha önceki sözleşmem biteceği için yeni bir taahhütlü bir kampanyaya geçtim,modem talebinde bulunmadığım halde bana gönderilen modem yüzünden internet kullanamaz hale gelmem ile beraber TTNET'ten ayrılma kararı aldım. Daha 1 ay bile kullanmadığım ve bana gönderilmesi tamamen hata olan bir modemi şimdi geri almayacaklarını söylüyorlar,peki ben bu modemi ne yapacağım? Geçen 2 yılda zaten adil kullanım kotası ile verdiğimiz paranın hakkını vermeyen bu kurum modemi geri almayarak 196 tl'mi alma amacındadır. Kesinlikle modemi geri vermek için başvurabildiğim her yere başvuracağımdan şüpheniz olmasın, hiç bir işime yaramayacak bu modeme para ödeyecek değilim elbette.

Rias 152 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Rias24 Ağustos 2014

  Bu arada bana gönderilen modemin bir sorunu yokmuş. Modemin düzgün çalışmama sebebi benim bulunduğum bölgenin alt yapısı,tabi ttnet gibi bir kurumun bunu bilmemesi manidardır. ''Modemi gönderelim uyarsa uyar uymazsa müşteride kalır mantığı değildir bu umarım'' Tabi sonuç olarak TTNET ten ayrıldım ve superonline'a geçtim,10 aylık süre zarfı içinde nakil işlemini tamamlayacağım ve tamamen ayrılacağım ttnet ten. Türkiye'de yaşanan en büyük sorun kurumsallaşan büyük şirketlerin artık hizmet vermek yerine vermeden alma politikasını benimsemeleri bence!

 • Rias24 Ağustos 2014

  Arıza kaydı tutmaktan daha iyi fikirler çıkıyormuş demek ki. Son olarak hesabımı dondurmayı ve bu süre içinde nakil işlemi yapabileceğimi söylediler buda bana mantıklı geldi. Akşama kadar arıza kaydı tutmak yerine bu tür öneriler ttnet'in yararına olacaktır (Özetle)

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön