17 Mayıs 2013 #1801671

Ttnet Taahhüt Yanıltmacası!

Ttnet 3g modem aldım. 12 ay taahhütlü. 19. 90 TL. 1-2 ay 23-24 tl ücret ödeyerek kullandım. Ancak 3g filan yok. 10 yıl önceki faks modem bağlantısı hızında. Akıllı telefonda kullanmaya başladım. Ancak sonra öğrendim ki, akıllı telefon kullanımı kotadan değil ayrı ücretlendiriliyormuş. 1 Gb kota kullanımı karşılığında 50 artı fatura bedeli 74 tl ödeyince iptal ettirmek için Ttnet bayisine gittim. Hesaplama yapıldı, 105 tl tl ödersiniz denildi. Ancak fatura 175 tl lik geldi. Taahhüt vs. gibi gerekçelerle bizi yanıltarak fahiş ücret aldılar.

Ramazan 20 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan29 Mayıs 2013

    Ttnet'in "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır." açıklaması üzerine aşağıdaki ifadeleri yazmak durumunda kaldım. Firmadan bir bayan beni arayarak, avea müşteri hizmetleri ile görüşebileceğimi söyledi. Ben de cevaben; müşteri olarak avea ttnet arasında kaldığımızı, ama iş faturalandırmaya gelince hiç de böyle olmadığını izah etmeye çalıştım.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön