27 Ocak 2015

TTNET Taahhüt Sorunu.

Türk Telekom TTNET firması sabit fiyat sözü vererek sözleşmeyi imzalamamızı istedi. Sözleşmenin 24 ay süre ile sabit fiyat garantisiyle devam sözü verildi. Fakat hiç te dedikleri gibi olmadı her ay fiyat artışı yaşadım ve şu anda 70 TL gibi bir rakam ödüyorum aylık olarak.

Ayrıca sözleşmenin bir örneğini istememe rağmen bu haktan da mahrum bırakıldım. Türk Telekom'un müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmeyi fesih etmemin ancak cezai tutarı ödeyerek olabileceğini ayrıca yeni bir sözleşme ile 24 ay yenilenmesi durumunda cezayı tutarın alınmayacağı söyleniliyor. 10 yılı aşkın bir müşteriniz olarak herhangi bir taahhüt vermeden bu yapılan hatayı düzeltmenizi rica ediyorum.

Kaan 121 Okunma

Cevaplar

  • Kaan29 Ocak 2015

    Müşteri ilişkileri bana ulaşarak yapılan oyundan dolayı yapabilecekleri pek fazla bir şeyi olmadığını imzalanan sözleşme karşılığında gerekirse atletimi bile alabilecekleri ima edildi. Saygılarımla

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön