18 Nisan 2013 #1750250

Ttnet Taahhüt Problemi!

Bir yıl önce 12 ay hizmet alacağıma dair taahhüt verdim. Bir yılım dolunca 39 tl olan faturam aniden 63 tl ye çıktı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 12 ay indirimli fakat 24 ay taahhüt verdiğim söylendi. Tahhüdümü bu şekilde verdiğimi hatırlamıyorum. Bir kelime oyunu ile bana bu taahhüdü verdirmiş olabilirler.


Müşteri temsilcisiyle konuşmamın sonucunda internet hizmeti ve sabit telefonu kapatacağımı bildirdim. Bir gün sonra başka bir müşteri temsilcisi beni arayıp 12 aylık taahhüdünüz bitti, tekrar taahhüt verir misiniz diye sordu. Taahhüt konusundaki problemi anlattığımda; bilgim yok araştırıp size dönerim dedi. 12 ay indirimli fakat 24 ay taahhütlü bir anlaşma nasıl olabilir. henüz cevap alamadım.

Muharrem 37 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem21 Nisan 2013

    Yukarıda yazdığı gibi mağduriyetim giderilmedi.24 ay taahhüt verdiğimi ve cayma bedeli olarak 12 ay boyunca yapılan indirimlerin benden tahsil edileceği söylendi.. Problem giderme böylemi oluyor yani?

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 20.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön