26 Mayıs 2014

TTNET Taahhüt Konusunda Hata

12 şubatta İnternet hızımın yükseltilmesi teklifini telefonda "taahhütsüz olarak onaylıyorum" diyerek onaylamama rağmen 26 mayıs da hizmet iptali için başvurduğumda taahhütlü olduğum iddia edilerek işlem yapılmadı.


Sorunun acilen çözülmesini ve İnternet hizmetimi 12 şubat öncesi gibi almaya devam etmeyi talep etmekteyim. Konuşulan tüm tarihler 2014 yılına aittir. 208212623 takip no'lu şikayet kaydı tarafınıza açılmıştır.

Armağan 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön