13 Şubat 2014 #2292015

TTNET Taahhüt Kapsamında Olan Sözleşme Ücret Değişikliği!

01/09/2012 tarihinde 24 ay taahhütlü "2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası_ Modemsiz" adlı kampanyaya;


- 2 ay ücretsiz,
- Sonraki 10 ay 39 TL
- Sonraki 12 ay 59 TL
şeklinde ödeme taahhüdüne girerek sözleşme imzaladım. 12. aydan sonra hiçbir fatura 59 TL gelmedi.
Sırasıyla 61 TL, 63 TL ve 67 TL oldu. Hiçbir zaman fatura ödememezlik yapmadım, ödedim. Neredeyse her ay reklam amaçlı telefon aramalarına maruz kaldım. Gereksiz zaman kayıpları oluştu. Tekelci zihniyete sahip bir firma görünümüne bürünen TTNET'i kınıyorum.


TTNET, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksinde yer almıyor. Hiç nedenini düşündünüz mü?
Farkların iadesini talep ediyorum.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Şubat 2014

    TTNET şirketinin tüm müşterilerine saygılarımla; Taahhüt kapsamında olan reklamlara inanmayın. Kesinlikle yazılı olarak işlem yapın ve 12-24-36-48 ay boyunca ne ödeyeceğinizi karşılıklı müzakere edin. Elinizde imzalı ödeme planı olsun. Telefon üzerinden işlem yapmamaya özen gösterin. Ses kaydı olduğu beyan edilmesine itibar etmeyin. Ses kaydına onay verdiğinizi söyleyeceklerdir. Siz dinleyemezsiniz, ancak savcılığa giderseniz dinleyebilirsiniz gibi gayri ticari bir duruş ile karşı karşıya kalırsınız. Bunu unutmayın. Tekrar yazıyorum hak edildiği için; TTNET, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksinde yer almıyor. Hiç nedenini düşündünüz mü? Helallik mi?..

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön