14 Eylül 2013

TTNET Taahhüt Hakkında Bilgi Verilmeden Haksız Fatura Gönderdi!

1 yıldır TTNET müşterisiyim faturalarımı sürekli düzenli ödeyen biriyim. Sınırsız yalın İnternet kullanıyor ve 62,5 TL fatura ödüyordum ancak bu ay 77,75 TL tutarında bir fatura geldi. 13.09.2013 günü 13.30 da müşteri hizmetlerini aradığımda (4440375) taahhüt süremin dolduğu gerekçesiyle bu faturanın geldiğini bildirdiler.


Bende kendilerine "taahhüt süresinin bitmesine yakın borcunu düzenli olarak ödeyen bir müşteriye bilgi verilmeli varsa uygun bir kampanya veya fatura indirimi gibi tekrar taahhüdümü yenilemem için bilgi verilmesi gerekmez miydi", dediğimde sanki tek derdim TTNET faturasıymış gibi "taahhüdünüzün süresini siz takip edeceksiniz, biz herkese ulaşamıyoruz" dedi. Hattımı kapattıracağım.

Haydar 42 Okunma

Cevaplar

  • Haydar17 Eylül 2013

    kesinlikle yardımcı olunmadı. yetkili bir ağızla görüşemedim. müşteri hizmetlerinde ki personel yeterli bilgelendirmeyi yapamıyor ilgili birime bildirim yapıyorum diyor ama ilgili birimden ses seda çıkmıyor. internet bağlantımı kapattırdım. kullanmıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön