03 Eylül 2013 #1991212

TTNET Taahhüt Ettiği Hızı Sağlamıyor!

TTNET'e üyelik başvurusunda bulundum. Müşteri temsilcisi bulunduğum konuma 14.8 mbps'lik hizmet alabileceğimi belirtti. Bende bunun üzerine 8 mbps'lik paketten 16 mbps'lik pakete üye olmaya karar verdim. Sonra modem kurulumu yapıldı 24 saat içinde açılacağını belirttiler.


Ancak TTNET'ten kaynaklanan problemlerden dolayı internet 4-5 gün gecikmeli açıldı. İnternet'im yaklaşık 2-3 haftadır açık ancak hız aldığım hız 6.89 mbps ile 7.3 mbps arasında, yani ödediğim para 16 mbps lik aldığım hizmet 8 mbps'lik. 1. olarak internet hizmetim geç başladı. Fatura tarihi hizmeti aldığım tarih olarak başlatılmasını, 2. olarak yanlış bilgilendirme yapıldığı için alamadığım hizmetin para iadesini talep etmekteyim.

Emre 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön