05 Aralık 2013

TTNET Taahhüt Dışı Fatura Gönderdi!

Daha önce 20***2 No'lu şikayet kaydımda da aynı şeyi yazmıştım. Cevaben mail adresinize bilgilendirme yapılmıştır dendi. Ancak ne bir bilgilendirme yapıldı nede faturaları düzelttiler. Hem insanı saf yerine koyuyorlar fazla fatura kesiyorlar hemde bilgilendirme yaptık diye TTNET 7-24 hizmetinizde diye cevap veriyorlar. Gerçekten bir anlam veremiyorum. Resmen insanlarla alay ediliyor. En ufak bir ilgilenme dahi olmadı ve şikayetim devam ediyor.Lütfen çözün bu sorunu.

Nuh 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön