14 Mayıs 2013 #1796045

Ttnet Taahhüt Değişimi!

Yüksek faturalar aylar önce baktığımda ınternet bağlantımı iptal ettirdim, 24 saat geçmeden müşteri hizmetlerinden aradılar efendin size uygun şöyle bir paketimiz var böyle bir paketimiz var dediler, 1 yıllık taahhüt verme karşılığında 43 tl yalın ınternet kullanımını kabul ettim, ve internetim kullanıma açıldı, şimdi faturalarımı kontrol ediyorum bir ay 53TL bir ay 78TL bir ay 63TL bu nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamış değilim, müşteri hizmetleri yetkilisini aradığımda efendim şimdi sistemimizde bir problem var lütfen daha sonra arayın diyorlar telefonda sesimizi yükseltince rüzgarın yönü anında değişiyor ve soru sorduğumuz için müşteri temsilcisi rahatsız oluyor ve bunu ses tonu ile belli ediyor.

Serkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan17 Mayıs 2013

    14 Mayıs 2013 tarihinde en kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır deniyor; nedense üzerinden 3 gün geçmesine rağmen hiç bir bilgilendirmesi yapılmıyor, bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamış değilim...

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön