19 Kasım 2014

TTNET Taahhüt Bitmiş Bilgi Verilmiyor.

Yaklaşık 1 yıldır TTNET sınırsız internet hattını kullanıyorum aylık ortalama 57 TL fatura ücreti öderken kasım ayında 84 TL ücret yansıtılmış kredi kartıma. Müşteri temsilcisini aradığımda neden bilgi vermiyorsunuz madem taahhüt bitti dediğimde ise sizi 2 kere aradık ancak ulaşamadık diye cevap verildi.

Telefonla yada mesaj ile herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Eğer yapıldı ise hangi tarihte arayıp ulaşamamışlar bilgi verilmesini istiyorum. Kredi kartıma yansıtılan fazla ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Normal zamanda kampanyalarla ilgili gerekli gereksiz hem mesaj hemde aranarak bilgi veren TTNET neden kampanyanın bittiği hakkında bilgi vermiyor.

Ali 399 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön