22 Nisan 2013 #1756190

Ttnet Taahhüdünüz Yok Deyip Fatura Kesiyor!

Bir yıl önce alo paket diye bir pakete üye yapıp ucuz internet verdiler.Üyeliğin asıl amacı rakip oparatörlere geçişi zorlaştırmak. Fakat bu detayı belirtmediler. Geçen ay Ttnet'i arayıp üyeliğimizin her hangi bir taahütü olup olmadığını sorduğumuzda yok dediler. Diğer operatöre geçince bu sefer iptal etmediler, çünkü ne telefon taşınabildi ne de taahhüt bilgisi doğru verildi.


Yanlış bilgi verdiklerini ses kayıtlarından dinleyip kabul ettiler ama yinede 190 tl fatura kestiler. Oh ne kadar güzel hem 'taahhüdünüz yok' de sonra faturasını bana kes! Üyeliğimizi iptal ettirdiğimiz halde Pazar günü sabah 05:24'de Ttnet'te kaldığınız için teşekkür ederiz diye sms gönderdiler.

Levent 183 Okunma

Cevaplar

 • Levent26 Nisan 2013

  ''Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından (Pazar günü sabah 05:24'de) SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür.'' denilmekte. Peki bu SMS'de ''Yanlış bilgi verildiği için müşterimize yansıyan Fatura bedeli yanlış bilgiyi veren personelimize yansıtılacak'' diye yazıyor mu?

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Levent25 Nisan 2013

  Ne arayan var ne soran!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön