16 Şubat 2013

Ttnet Taahhüdüm Olmadığı Halde Ceza Gönderiyor!

Taahhüdüm olmadığı halde taahhüt var diyerek, bilgim dışında taahhüt yapılmıştı. Daha önce Ttnet müşteri temsilcisini arayarak bu konuyu dile getirdim. Onlarda incelemeye alacaklarını söylediler. Daha sonra bana geri dönerek taahhüt hatasını kendilerine ait olduğunu ve istersem kapatabileceklerini söylediler. Bende, taahhüdüm kapandı diyerek ve ttnet'ten de memnun kaldığım için ttnet'in yeni kampanyalarından 2 ay ücretsiz, 10 ay düşük ücretli, 24 aylık taahhüt yeniledim.


Şubat faturamda borç gelmeyeceğini söylediler. Bu ay 178.75 tl tutarında ceza faturası geldi. Yine müşteri temsilcisini arayarak durumu kendilerine izah ettim. Bana dönmediler.


Gereğinin yapılmasını arz ederim...

Engin 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön