12 Eylül 2013 #2008880

TTNET Taahhüdüm Bittiği Halde Modem Parası Kesti!

1 yıllık taahhütlü olan sınırsız yalın internet hattımı taahhüt süresi bittiğinden dolayı yaklaşık 1 ay önce kapatmış bulunuyorum. Son kullandığım ayın faturasının hesap kesiminde 172 TL'lik alakasız
bir fatura bedeli görmüş bulunmaktayım.


Açıkçası artık TTNET kuruluşunun bu davranışına hiç şaşırmıyorum çünkü bu kaçıncı şikayetim artık gerçekten bilemiyorum. Bir müşteri nasıl memnuniyetsiz edilir, nasıl nefret ettirilir TTNET kuruluşu sayesinde öğrenmiş bulunmaktayım.


Başarılarınızın gerçekten devamını dilerim... Müşterilerinize yaptığınız saygısızlık, yanıltmaya çalışmak gerçekten çok doğru bir yol sizin gibi büyük bir kuruluş için. Acil olarak
172 TL'lik faturamın açıklamasını bekliyorum.

Elif 51 Okunma

Cevaplar

 • Elif22 Eylül 2013

  Tarafıma hala bir açıklama gelmemiştir. İncelemeye yapılmıştır, sevhen bir durum yoktur maili yeterli bir açıklama değildir, bunu anlamanız bu kadar zor olmasa gerek. Ağustos ayı faturamın 172 lira gelmesinin açıklamasını düzgünce istiyorum. Taahhüttüm bitti ama modem parası kesildi. neden neden neden. anlayın artık nedenini soruyorum size. ilk açılırken imzaladığımız meşhur sözleşmede böyle bir yazı yoktur. şuan yurt dışında olduğum için hakkımı savunamıyorum. Şikayette bulunamıyorum. Sizden Taahhüt bittiği halde modem parası kesmenin açıklamasını yapmanızı istiyorum. Sevhen bir durum yoktur açıklaması tarafımca çok komik bulunmuştur. Şirket avukatımız ile görüşmem neticesinde de bu kadar net konuşabilmekteyim. Taahhüt zaten modem verildiği için eğer yapılıyor ise, taahhüt bittiğinde modem zaten benim oluyor demektir. Nasıl olurda parasını kesersiniz. Açıklayınız lütfen. Elif GÜZEL.

 • Elif19 Eylül 2013

  Şikayetini belirtiğim 172 tl lik fatura ödemsinin 20.09.2013 tarihi son günüdür. Fakat TTnet firması hala bana bir açıklama yapmamıştır. Yoksa fatura tarihini geçirmek için buda bir oyun mudur. Neden 172 lira kesildiğinin açıklamasını acil olarak istemekteyim. Önceden de belirtiğim gibi elimdeki sözleşmede taahhüt bittiği sürece kesintinin olmaması gerektiği görünmektedir. Bu para neyin nesidir veya kimedir. Acil olarak 09647505094852 numaradan ulaşılmasını talep ediyorum . Elif GÜZEL.

 • Elif19 Eylül 2013

  TTNET kuruluşu kadar müşterisinin memnuniyetini önemsemeyen, sadece kar odaklı(aslında başka şekilde de belirtilebilir) düşünen başka bir kuruluşla karşılaşmadım. Kuruluşa söyleyebileceğim en ufak bile övgü sözüm yoktur.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön