15 Şubat 2014
Yorum Yap
#2296572

TTNET Taahhüdüm Bittiği Halde Fatura Gönderdi!

TTNET taahhüdüm aralık ayında bitti ve Turkcell Superonline'e başvurdum. Superonline hattımı başvurumun ertesi günü bina içindeki hattı taşıdı ve Superonline kullanmaya başladım fakat TTNET bana hattı kullanmadığım halde geçtiğimiz ay 82.50 tl fatura gönderdi.


Ben hattı kullanmadığım halde ve taahhüdüm bittiği halde nasıl fatura gönderiyor. Her şeyi anladım Superonline, TTNET hattı kapatmadan ve yazılı bilgisi olmadan kendi portuna nasıl taşıma yapabiliyor.

Murat 199 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler