17 Eylül 2013

TTNET Taahhüdü Yerine Getiremiyor!

Şubat ayında adres değişikliği yaptım ve nakil işlemi başlattım. Nakil gerçekleştirilemedi ve kullanamadığıma dair dilekçe verip fatura iadesi almaya başladım. Ödeyip iptal ettirmeye başladım. Daha sonra tekrar nakil için başvurdum ve tam 5 kez(başvurup) evde nakil ekibi bekledim.


Evden asla çıkmadım. Evimde şu bitince dahi arkadaşlarım getirdi. Her seferinde adrese gelinmiş fakat bağlanamadığı belirtilmiş dendi. Bende bağlanamadığına dair Telekom'dan belge aldım ve taahhüt iptali için dilekçe yazdım. Bana geri dönülmemişti ta ki düne kadar...


İcra kağıdı geldi...


Sevgili TTNET. Taahhüdü sağla, yada para isteme, yada bana mesaj at, deki, her şeyini alacağız adıyız biz! O zaman uğraşmam böyle.

Mert 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön