14 Şubat 2013 #1632820

Ttnet Taahhüdü 13 Gün Kala Yenilettiğim Halde Modem Ücreti Yansıtıldı!

12 aylık taahhütümün bitmesine 13gün kala telefonla yeni bir 12 aylık taahhüt vermek istediğimi söyledim, hiçbir sorun olmayacak, belirlenen tarihten itibaren taahütümün başlayacağına ve kampanya dolayısıyla adresime modemin gönderileceği ve hiçbir ek ücret ve ceza sözkonusu olmayacağı söylendi. Fakat ilk faturada sınırsız 8mbs abonesi ücreti 60 küsur tl olduğu halde taahhüdümü süresinden önce iptal ettiğim nedeniyle modem ücreti yansıtılmış olarak 129,5 5tl fatura ödedim.


14 Ocak tarihinden başlayarak kaç kez şikayet oluşturulduğum halde hiçbir geri dönüş almadım, ve hala bu ay gelen fatura 78,25 tl, Artık en azından adamakıllı muhatap alınmayı ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İhsan 56 Okunma

Cevaplar

 • İhsan10 Nisan 2013

  Yeni taahhüt yada abonelik işlemlerinizi sakin çağrı merkezinden yapmayın, bir ttnet ofisine gidin karşılıklı yüzyüze konuşarak anlaşın.

 • İhsan02 Nisan 2013

  Mahsup edileceği söylendiği halde hala şubat ve mart ayı faturam hala 78,50 TL olarak geldi.

 • İhsan19 Şubat 2013

  Dün Ttnet çağrı merkezinden arandım, yetkili ile telefon görüşmesi yapmış bulunmaktayım, hata olduğu ve mahsup edileceği, mağduriyetimin giderileceği söylendi, beklemekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön