22 Şubat 2013

Ttnet Taahhüde Aykırı Yüksek Faturalar Gönderiyor!

Ttnet e 2 ay evvel abone oldum. 19, 90 tl 12 ay sabit ücretle. Abone yapan bayi limitsiz paketten işlem yapmış. Gelen faturaya itiraz ettim. Bayi ile görüşüldü farkı faturadan düşeceklerdi. İlk ay 33 tl fatura ödettiler. Aboneliği iptal etmek için telekom gittiğimde 6 ay 33 tl nin yarısını önerdiler kabul ettim.

Gelen ilk fatura 46 tl oldu. Müşteri hizm. aradım kampanya geçişlerinden dolayı olduğunu herkesten alındığını bildirdiler. Abone olurken böyle bir bilgi almadığımı söyledim itiraz kaydı oluşturdular. Sesimi sizinle duyurabileceğimi düşündüm. Ben 17 tl olarak 6 ay olarak abone olmaya ikna oldum. 46 tl değil. Faturamın düzeltilmesini istiyorum.

Serkan 24 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Mart 2013

    evet en kısa sürede bilgi verecekler.(hala) zatende sms yoluyla bana bilgide vermişler.(başka ne isterim ki?) sadece 6 ay ın dolmasını.sonrada başımın çaresine bakarım

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön