20 Eylül 2013 #2021973

TTNET T-11 Fiber Optik Pano!

Apartmanımda TTNET İnternet bağlantısı sağlıklı sağlanamadığı için t-11 fiber optik panosu takıldı ve bağlantıları yapıldı. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra üzerinden tam 2 hafta geçmesine rağmen hiç bir şekilde bağlantılarda düzelme olmadı. Hatta panonun aktifleştirip aktifleştirilmediğide bir muamma. Artık şikayet etmekten gerçekten sıkıldım ve bir an önce gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Altuğ 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön