13 Şubat 2014 #2291473

TTNET Sürpriz İcra Borcu!

Yazlık eve geçeceğimiz için evime bağlı Internet hattını temmuz 2013 tarihinde kullanıma kapattırdım.Kapatma işlemini yaptığım bayi bana borcum bulunmadığını söyledi ve kapatma işlemini gerçekleştirdi.


O tarihten bu yana TTNET müşterisi değilim.12.02.2014 (bugün) tarihinde elime gelen bir icra takibi var ve haziran temmuz ayı İnternet faturam yüzünden icra takibine alındığım 85,53 TL olan borcumun bugün ki tutarının 193,78 TL olduğu yazılı. Borcum olmadığı yetkili TTNET bayisi tarafından söyleniyor ve kapatma işlemim yapılıyorsa benim nasıl ödenmemiş faturam olabilir? Ve TTNET müşteri hizmetlerinden bayiinin onları bağlamadığı nasıl söylenebilir ve itiraz süresi dolmuş icra bana nasıl yollanır.

Sabri 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön