25 Mart 2013 #1703851

Ttnet Sürekli Yavaşlayan Bağlantı!

Reklamlarda göstermekte olduğunuz gibi değil ttnet. Hız resmen "0" denecek noktada artık sınır olma noktasına gelmekteyim. Bence çalışmalarınızı artırmanız gerek önceden de hızlı değildi ama son 3 gündür bıkkınlık verme boyutunda böyle giderse zaten ttnet kullanmayı bırakacağız para verip hizmetten yararlanmak istediğim halde ttnet kullanıcılarını mağdur ediyorsa bizde ttnet kullanmayı bırakıp şikayetimizi göstermiş oluruz yetkililere duyurulur.

Defne 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön