09 Mayıs 2013 #1788087

Ttnet Sürekli Sorun!

İnternetimi aldığımdan bu yana bir kez olsun yüzüm gülmedi. Kaç aydır hızım düşük yükselttirdim sonunda bu seferde kopma sorunları başladı oturdukları yerden sürekli sorun çözüldü diye arızayı kapatıyorlar oysa çözülen hiçbirşey yok. Altyapı değişmesi gerekiyor. Ben interneti 8mb kullanmak istiyorum 2 mb kullanıyorum sayfalar açılmıyor bir saatte iş yapıyorum TTNET başvuru noktasıyım ama geleni Wın almaya yönlendiriyorum çünkü ttnet çalışmıyor oturduğu yerde tablet laptop telefon vs. ürün satmaya çalışıyor. Kendi işini başarmış gibi başka işlerle uğraşıyor. Gaziosmanpaşa Türk Telekom oturmayı çok seven bir yapıya sahip bunu anladım.

İsmail 60 Okunma

Cevaplar

 • İsmail28 Ocak 2014

  İlgili birimlerinizin söyledikleri sürekli aynı şeyler santral desteklemiyor ozaman bırakın bu işi iyi bilen biri yapsın reklamlara harcadığınız paranın yarısını şu santrallere harcasanız zaten kimsenin sorunu kalmayacak ama yok illa milleti çileden çıkaracaksınız. Az kaldı çıkar elbet alternatifleriniz. Heryerde fiber var bizim burda sınır 2MB HAHAHAHA... ACABA DİAL UPAMI GEÇSEM.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail10 Mayıs 2013

  ŞİKAYETİM ÜZERİNE HIZIM 1 MB DE DÜŞÜRÜLDÜ ARTIK İNTERNET TAM BİR FELAKET. YAZIKLAR OLSUN.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön