14 Ağustos 2013

TTNET Sürekli Olarak Hız Ve Kopma Sorunları İle Karşı Karşıyayım!

TTNET firmasının sözleşme şartlarında beyan etmiş olduğu hiç bir maddede adil kota kullanımı, hız düşürme hatta kopma sorunlarıyla alakalı bir beyanı bulunmamaktadır sürekli olarak sorunum ya hız ya kopma olarak kendini göstermektedir.


Netice olarak evime gelen Dsl kablosunda ciddi oranda sorun olduğu görülmekte yağmurda internet kesiliyorsa ve bu sadece sizde oluyorsa sorun firmadandır neticeye gelirsek tarafınıza tüketici hakem heyetinden çıkartmak için başvuracağım karar neticesinde dava açacağımı ve sonuna kadar da uğraşacağımı, ayıplı mal hizmetinizi en kısa sürede sözleşme şartlarını sıfırlayarak iptal edeceğimi bildiririm.

Kenan 38 Okunma

Cevaplar

  • Kenan04 Eylül 2013

    Sorunum hala giderilmedi yada bilgi verilmedi bunun yerine firma olarak hızımı 0.75 e kadar düşürdüler yarın ilk işim yasal işlem başlatmak herkese tavsiye ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön