14 Şubat 2014

TTNET Sürekli Modemde Sorun Oluşuyor!

Benim TTNET ile ilgili şikayetim,sürekli modem problemi oluşmaktadır. Modem de ppp ışığı yanmıyor defalarca aramama rağmen bir çözüme ulaşılamadı. Her ay haftanın 7 günü bu kesinti oluşmaktadır. Bana modemde problem olabileceğini söylüyorlar, fakat modemde herhangi bir prob yoktur. Apartmanımızdaki diğer komşularında bağlantılarında aynı problem var. Lütfen problemin artık çözümlenmesini rica ederiz.Cumhuriyet mah Zambak şok Zambak apartmanı.

Hande 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön