19 Şubat 2013

Ttnet Sürekli Kota Aşımı Ücreti Gönderiyor!

Ttnet sınırlı hizmetini kullanmaktayım. internete hiç girmesem dahi sabit olan 26. TL lik ücretin çok üzerinde geliyor . Her ay aynı şeyi yaşıyorum . iptal ettirmek istediğimizde caydırmak için bir dünya laf sarf ediyorlar. Babama vekaleten işlem yapamıyorum .

Babam sağlık sorunlarından dolayı hat kapatma işlemlerini gerçekleştiremiyor. Ttnet bu konuda zorluklar çıkarıyor. oysa babam hem hasta dışarı çıkamıyor hem kulakları duymuyor. ama ttnet i ikna edemiyoruz. artık iyice sabrı taşırdı. Kullanılmayan hatta nasıl kota aşım ücreti yazıyorlar anlayamıyorum .

Gulay 187 Okunma

Cevaplar

 • Gulay20 Şubat 2013

  Hatta hatta bu yaptıkları hangi suçlar kapsamına giriyorsa hepsini dikkate alarak dava açacağım .. Bu konuda sanıyorum benim mağduriyetimi yaşayan binlerce insan vardır hepsi ile irtibata geçip toplu dava açmayı düşünüyorum maddi ve manevi tazminat davası şeklinde. Kimse kimsenin haklarını bu şekilde ihlal edemez.

 • Gulay20 Şubat 2013

  Dün ttnet müşteri temsilcisi bir arkadaş aradı ve beni şok edecek birşey söyledi. Benim onayım dışında kendileri beni sınırsız kullanıcı yapmışlar ve ilk 6 ay %50 kampanya indirimden faydalanmam lütfunu bahşetmişler. Birincisi benim herhangi bir sözleşmem yok ve istediğim zaman hattımı kapattırabilirim. ikincisi ben zaten sınırlı kotamı dolduramadığımdan ve buna rağmen faturalarımın yüksek gelmesinden şikayet ediyorum Şimdi ttnet benim onayım dışında neden beni sınırsız kullanıcılığa geçirmiş..Şimdi: Adama sormazlar mı .. benim sabit ücretim 26 TL iken ve ben kotamı bile dolduramazken neden durduğum yere 60 küsür lira ödeyim cebimdeki para beni sıkıyormu , ikincisi neden ben 24 aylık sözleşmeye yada herhangi bir süreli sözleşmeye bağlı kalmak istemezken beni kendi kararları ile böyle bir süreye bağamlı kılarlar. Ben bu süre içerisinde ekonomik olarak mağdur duruma düşer ve bu faturaları ödeyemez hale gelirsem ttnet mağdur durumumu anlayacak mı yoksa kapıma icra getirip işlem mi yapacak. TTNET kendini bu kadar akıllı mı sanıyor. Müşteri temsilcisinden derhal bu durumu iptal etmesini ve haberim olmayan bu dönemden dolayı ttnetin bana yüklediği fatura fazlasını telafi etmesini istediğimde yok oraya gitmem gerektiği yok benim adıma değilse vekalet çıkartmam gerektiği v.s ıvır zıvır bir dünya şey.. E kardeşim emri vaki yaptığın bu durumu hem haber vermiyorsun suçlusun hemde güçlü müsün.. Benim başka işim gücüm yok bunlarlamı uğraşacağım sen bir vekalet kaç lira biliyor musun.. yada ben işimden izin alabilecek miyim .. Benim başka derdim yok mu.. Zaten doğru düzgün hizmet vermiyorsun zaten faturaları fazlasıyla yüklüyorsun birde böyle külfet mi getiriyorsun. Bu kuruluş bankaları geçti .. Sonuç olarak kayıdınızı alıyorum demekle yetindiler. Şimdi ben TTNET'e kullanım hakklarımı ihlal suçundan dolayı tazminat davası açacağım

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön