03 Nisan 2013 #1721823

Ttnet Sürekli Kopma Sorunu Yaşıyorum Çözemiyorlar!

Yaklaşık 2 yadır sürekli kopma sorunu yaşıyorum, yaklaşık 10 kez arıza kaydı oluşturdum. Bazı konfigürasyonlar yaptılar, sorun iki gün sonra yeniden ortaya çıktı. İnternet bağlantımda ki sorunu çözmeyi beceremiyorlar. Artık bununla uğraşmaktan sıkıldım. Çözdüklerini söylüyorlar, sonra arıza giderildi mi diye benden teyit alıyorlar, ben de iki gün sorun yok diye çözüldü diyorum, sonra yine ortaya çıkıyor. Eğer bu denli basit bir problemi dahi çözemeyecekseniz, Türk Telekomun kapısına kilit vurun, bu işi de bırakın.


Bu sorun kısa süre içinde çözülmezse ttnet üyeliğimden çıkacağım, verdiğim para karşılığında bana hizmet sağlamadığınız için de yaptığınız sözleşme ile tazminat alamayacaksınız.

Mehmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön